Organisatie

Bestuur

Voorzitter algemeenHans Rutte voorzitter@onzegezellen.com06 51193351
Voorzitter jeugdAad Felix jeugdvoorzitter@onzegezellen.com06 50293272
SecretarisWouter Nelis secretaris@onzegezellen.com
PenningmeesterHarm Bakker penningmeester@onzegezellen.com06 40095819
Technische zakenCarl Beijer cbeijer@nissan-europe.com06 21895755
Wedstrijdsecretariaat zaterdagRene van der Lee wedstrijdsecretariaatjeugd@onzegezellen.com06 10699037
Wedstrijdsecretariaat zondagRick Veldhuis wedstrijdsecretariaatsenioren@onzegezellen.com06 12494855
Veldplanning en kantinediensten zondagRick Veldhuis rick_veldhuis12@hotmail.com06 12494855
Technisch coördinator JO8 en JO9Kick de Groot kickdegroot@gmail.com06 24573887
Technisch coördinator JO10 tot en met JO13Jip Ebbeling j.ebbeling@live.nl06 14399299
Technisch coördinator middenbouw JO14 en JO15Tom Elshout Tombreg34@icloud.com06 21811177
Technisch coördinator bovenbouw JO17 en JO19Carl Beijer cbeijer@nissan-europe.com06 21895755
Coördinator Mini’s/GeitjesIan Philippo geitjesonzegezellen@outlook.com
Coördinator meisjes tot en met JO15Esther van Waard, Joost van het Kaar OGmeidenvoetbal@gmail.com06 53745793,
06 48159427
Coördinator meisjes en dames vanaf JO16Nico Pannevis cj.vanderpeet@quicknet.nl06 51027728
Coördinator ledenadministratieMarco Manciucca Ledenadministratie@onzegezellen.com
Coördinator contributieMarco Manciucca Contributie@onzegezellen.com
MateriaalbeheerJeroen Bos
Paul NG
materialenvoetbal@onzegezellen.com0653515366,
0615071509
Kleding jeugdBerja Baars berja_k@hotmail.com06 47126543
Coordinatie jeugdscheidsrechtersLucas Boelé lucasboele@quicknet.nl
Indeling kantinedienst jeugdBerja Baars berja_k@hotmail.com06 47126543
Vertrouwenspersoon meisjesMonique Meijers monique.bakel@gmail.com06 18286418
Vertrouwenspersoon jongensKasper Zijm kazijm@mendelcollege.nl
Evenementen jeugdEsther de Brey e_bezemer@hotmail.com06 51826565
SponsoringHans Rutte sponsoring.ogvoetbal@gmail.com06 51193351
Beheer websiteAnthony Dorlandt webbeheer@onzegezellen.com

Algemeen

Voorzitter Omni Vereniging Onze GezellenGeorge de Haan gdehaan52@hotmail.com
KantinebeheerJan Kok kantinebeheerderonzegezellen@gmail.com06 44131515
Zaalbeheer/zaalverhuurWesley Lagerweij sporthal@onzegezellen.com06 14383299
OnderhoudscommissieRob Hoes robhoes1@gmail.com06 12530043