Scoren & Fluiten

zaterdag 9 oktober 2021

       

Tijd

Spelen

Fluiten

   

Tafel

   

12:30

X14-3

Aukje van der Krabben + Lisette Suidgeest

ouders

   
 

X12-3

Henk van Essen + Lieuwe Boersma

 

ouders

   

14:00

Dames 1

Jeroen Barnhoorn + Floris van Dam

 

Robin Suidgeest + Koen Kraassenberg.

 

X12-4

Hans van Eeden + Vincent Moras

 

Tino Erk + Emma Oudsen

 

15:45

Heren 2

Rianne Koldenhof + Eline Vink

 

Roman Carcamo Robels + Tim Houben

 

X12-5

Edwin Borger + Demi Brandt

 

Just van Eunen + Cas van Haasteren

 

17:30

X14-2

Lars Leferink + Ruben van Scherpenberg

Danyel Veasey + ouder

  
 

X14-4

Remi Lips + Tim Buskermolen

 

Yowa Epskamp + ouder

  

19:15

Heren 1

Bond

   

Eline Vink + Rianne Koldenhof + Raphael Meerman

          

zaterdag 23 oktober 2021

       

Tijd

Spelen

Fluiten

   

Tafel

   

17:30

U16

Joost Paulides + Danyel Veasey

 

Sven Burger + Yowa Epskamp

 
 

X12-1

Tim van der Peet + Lars Leferink

 

Amauri de Best + ouder

  

19:30

Heren 1

Bond

   

Gijs van den Broek + Sam Wardenier + ??

zaterdag 30 oktober 2021

       

Tijd

Spelen

Fluiten

   

Tafel

   

12:15

X12-1

Julian King + Tobias Bary

 

Sophia di Gioia + Emma Lourents

 

13:45

X14-1

Imre van Sluis + Boris Lourenburg

 

Julian Bary + Frenk Meesters

 
 

X12-2

Sam Haaker + Tom Vrijenhoek

 

Quintin van Gennip + Boudewijn Fornerod

15:30

Heren 4

Annemarie Bodaar + Laura de Vries

 

Lieke van der Rhee + Madelief van der Velden

 

U22

Robin Vreugdehil + Mette de Graaff

 

Lotte Houben + Pheebe Codee

 

17:15

Dames 2

Bram de Jong + Sam Laadstra

 

Stijn Witteveen + Bo van der Meulen

 

U16

Thijs Schelvis + Jeremy Langerweij

 

Teije Langelaan + Vincent Smids

 
          

zaterdag 6 november 2021

       

Tijd

Spelen

Fluiten

   

Tafel

   

13:30

U16

Raul Eifferts + Henk van Essen

 

Sem Eitze + Lieuwe Boersma

 
 

X12-4

Sam Hoefsloot + Igor Reffeltrath

 

Adriaan Fornerod + Ravi van Trigt

 

15:15

U18

Bram de Jong + Teije Langelaan

 

Gijs van der Broek + Pyke Gadella

 
 

X12-3

Geronimo Groen-Isaza + Sam Laadstra

Flint Jansen + Jasper Schippers

 

17:00

Heren 4

Amauri de Best + Joost Paulides

 

Taro Knol + Tom Wolfskeel

 
 

X14-3

Tim Buskermolen + Yowa Epskamp

 

Wessel Kennis + Finley Rongen

 

19:00

Heren 1

Bond

   

Robin Suidgeest + Floris van Dam + Vincent Moras

21:00

Heren 2

Danyel Veasey + Lars Leferink

 

Sven Burger + Ruben van Scherpenberg

          

zaterdag 13 november 2021

       

Tijd

Spelen

Fluiten

   

Tafel

   

12:30

X14-4

Thijs Schelvis + Julian Bary

 

Boudewijn Fornerod + ouder

 
 

X12-2

Quintin van Gennip + Imre van Sluis

 

Frenk Meesters + ouder

  

14:15

U22

Laurien Teunis + Merel de Haan

 

Sam van de Voort + Raven Verhaeg

 
 

X12-5

Laura de Vries + Robin Vreugdehil

 

Lucas Zijlstra + Tibbe Jansen

 

16:00

Dames 2

Martijn Barnhoorn + Dylan Passmann

Bastiaan den Das + Swen van der Pol

 

X12-1

Sam Wardenier + Geronimo Groen-Isaza

Jayden Wessels + Vic Jansen

 

17:45

U16

Annemarie Bodaar + Remi Lips

 

Kieke Codee  + Femke Vrasdonk

 
 

X14-2

Djuke Vaartjes + Mette de Graaff

 

Sil Mors + Jonah Korf

  
          

zaterdag 20 november 2021

       

Tijd

Spelen

Fluiten

   

Tafel

   

13:45

X12-3

Vincent Smids + Bo van der Meulen

 

Roman Carcamo Robels + Ole Peltenburg

 

X12-4

Julian King + Tobias Bary

 

Vic Jansen + Bastiaan den Das

 

15:15

Heren 4

Rianne Koldenhof + Jill van Dijk

 

Merel de Haan + Robin Vreugdenhil

 
 

X14-2

Demi Brandt + Robin Vreugdenhil

 

Ouders

   

17:00

Dames 1

Amauri de Best + Tim Buskermolen

 

Lars Leferink + Joost Paulides

 
 

Dames 2

Ruben van Scherpenberg + Tim Buskermolen

Tim Houben + Rafael Meerman

 

18:45

Heren 1

Bond

   

Lisette Suidgeest + Eline Vink + Aukje van der Krabben

          

Laatst bijgewerkt op: 7 oktober 2021